top of page

לצד רגעי החיבה והמסירות וכל השמחות שאנו חווים יחד, בכל משפחה רוחשים מתחת לפני השטח לא מעט מטענים ומורכבויות. חלקנו, נעבור את כל חיינו מבלי שאתגרים אלו יגיעו לידי סכסוך. עם זאת, כאשר הדברים מסלימים לכדי סכסוך של ממש, חשוב להסתייע בזמן בגורם מקצועי.

 שרית אשכנזי יפה
עורכת דין לענייני משפחה

תמונה שרית אודות 2.jpg

נעים מאוד

שמי שרית אשכנזי (eskenzi) יפה.

אני שמחה ומתרגשת שבחרת לבקר באתר המשרד שלי וללמוד על כל היתרונות הזמינים לך בשיתוף הפעולה בינינו.

מאז שנת  1995, אני פועלת בתחום דיני המשפחה מתוך מחויבות עמוקה לסייע לאנשים לעבור תהליך מעצים, ששומר על רווחתם וממצה את כל זכויותיהם. מצוידת בניסיון רב שנים, חשיבה יצירתית וידע משפטי רחב היקף, אפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו, כדי לסייע לך להשיב את היציבות אל חייך בימים אלו של אי וודאות.

 

 

כדי שאוכל להביא לידי ביטוי את הרגישות, העניין  הרב שלי באנשים והמחויבות שלי לרווחתם, בחרתי להתמחות בתחום דיני המשפחה והירושה ולהעניק לאנשים ליווי חיוני ברגעים הקריטיים של חייהם.

את דרכי המקצועית  התחלתי במחלקה המשפטית של נעמ"ת. 

לאורך מספר שנים  ליוויתי נשים  רבות  במקרים מורכבים ביותר של אלימות במשפחה, שליטה כלכלית,  ניכור הורי ואתגרים  רבים אחרים. הניסיון העשיר שצברתי ונקודת המבט הרחבה שזכיתי לרכוש במהלך ניהול תיקים אלו מאפשרים לי לגשת אל כל תיק עם ידע רב והבנה בסוגיות המורכבות ביותר בעולם דיני המשפחה.

עורכת דין לענייני משפחה שמחויבת לך

כשיצאתי אל חיי הבוגרים, התלבטתי עמוקות לאיזה כיוון ללכת. נטיתי מאוד אל מקצועות הפסיכולוגיה והטיפול וידעתי שאני רוצה לעבוד עם בני אדם ולהעניק להם תמיכה ברגעים מורכבים בחייהם. בסופו של דבר, בחרתי בלימודי משפטים.

 

כדי שאוכל להביא לידי ביטוי את הרגישות, העניין  הרב שלי באנשים והמחויבות שלי לרווחתם, בחרתי להתמחות בתחום דיני המשפחה והירושה ולהעניק לאנשים ליווי חיוני ברגעים הקריטיים של חייהם. את דרכי המקצועית  התחלתי במחלקה המשפטית של נעמ"ת.  לאורך מספר שנים  לוויתי נשים  רבות  מול  מקרים מורכבים ביותר של אלימות במשפחה, שליטה כלכלית,  ניכור הורי ואתגרים  רבים אחרים. הניסיון העשיר שצברתי ונקודת המבט הרחבה שזכיתי לרכוש במהלך ניהול תיקים אלו מאפשרים לי לגשת אל כל תיק עם ידע רב ומומחיות בסוגיות המורכבות ביותר בעולם דיני המשפחה.

משרד בוטיק עם יחס אישי וזמינות גבוהה

כדי להבטיח שאוכל להעניק לך את מלוא הקשב ותשומת הלב, אני בוררת את התיקים שלי בקפידה ומקדישה לכל אחד מהם חשיבה מעמיקה.

מן הרגע בו נתחיל בשיתוף הפעולה, כל התקשורת תתנהל באופן ישיר מולי,  ללא מתמחים, זוטרים או כל גורם מתווך.

 

גישור משפחתי על ידי מגשרת מוסמכת ומנוסה

סוגיות מתחום דיני המשפחה נוטות להיות מהטעונות והאמוציונלית ביותר בעולם המשפט. זהו תחום מאתגר ומגוון, המאופיין בדרמה רבה.

כמגשרת מוסמכת אשמח לסייע לך לעבור בביטחה אל "הצד השני של הגדה", לפתור את כל המחלוקות בדרכי שלום ולשמור על המשפחה שלך חזקה ומאוחדת.

 

שחקנית נשמה

על אף השאיפה לסיים דברים על מי מנוחות, כשהדברים נדרשים – אני לא נרתעת ממלחמות. עם יושרה בלתי מתפשרת, נחישות ומחויבות עמוקה לך, אני נאבקת עבורך בנחישות ומגייסת את כל המשאבים העומדים לרשותנו כדי להעניק לך ייצוג ברמה הגבוהה ביותר.

 

הניסיון הרב שרכשתי במשך מעל 25 שנות עיסוק בלעדי בתחום דיני המשפחה והירושה, מאפשר לי להעניק לך ייצוג משפטי איכותי ומעמיק, עם נקודת מבט רחבה.

למעלה מ- 25 שנות ליטיגציה חידדו את כישוריי בזירת  בתי המשפט.  לצד ידע מקצועי רחב ומעמיק, שליטה בפסיקת בתי המשפט  ובתקדימים המשפטיים המתעדכנים  ללא הרף וסטנדרטים גבוהים של מצויינות ללא פשרות - את כל אלו אני מעמידה לרשותך בבית המשפט.

white-question-mark-black-background-with-empty-space-left-side-3d-rendering.jpg

יש לך שאלות

bottom of page